Mieszkania - Mehoffera 32

Przykładowe wizualizacje mieszkań

Mieszkania powtarzalne:

35m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

35 m2 - 2pk

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wydzielonym z pokoju dziennego –jedno z najmniejszych zaprojektowanych w budynku.  Okna sypialni i pokoju dziennego skierowane zostały na południowy – zachód. Wszystkie pomieszczenia mają dobre proporcje pomimo niewielkiej powierzchni całego lokalu. Przedpokój zaprojektowano na planie zbliżonym do kwadratu z miejscem na szafę. Z pokoju dziennego dostępny jest nieduży balkon. Mieszkanie dostępne od parteru do III piętra. 

38m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

38 m2 - 2pk

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym wydzielonym z pokoju dziennego.  Okna sypialni i pokoju dziennego skierowane zostały na południe, dodatkowo na granicy strefy pokoju dziennego i aneksu kuchennego wprowadzono doświetlenie niedużym oknem skierowanym na wschód. W mieszkaniu ograniczono powierzchnię komunikacji by utrzymać korzystne proporcje i wymiary pomieszczeń mieszkalnych. Z pokoju dziennego dostępny jest balkon o powierzchni ponad 4 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne na pietrach od parteru do III piętra.

48m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

48 m2 - 2pk

Mieszkanie dwupokojowe z wyodrębnioną widną kuchnią.  Okna sypialni i pokoju dziennego skierowane zostały na południe, dodatkowo w pokoju dziennym wprowadzono doświetlenie niedużym oknem skierowanym na południowy - zachód. Z pokoju dziennego dostępny jest balkon o powierzchni ponad 4 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne od parteru do III piętra. 

50m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

50 m2 - 2pk

Mieszkanie dwupokojowe z wyodrębnioną widną kuchnią zaprojektowane zostało w układzie klasycznym.  Okna skierowane zostały na południe. Z pokoju dziennego dostępny jest balkon o powierzchni ponad 3 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne piętrach od parteru do III pietra oraz w lustrzanym odbiciu z balkonem o powierzchni ponad 4 metrów kwadratowych.

53m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

53 m2 - 2pk

Mieszkanie dwupokojowe z wyodrębnioną widną kuchnią oraz dodatkowym wc z natryskiem.  Okna skierowane zostały na północny - zachód. Z pokoju dziennego dostępny jest duży balkon o powierzchni ponad 7 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne pietrach od parteru do III pietra.

54m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

54 m2 - 2pk

Mieszkanie dwupokojowe z wyodrębnioną widną kuchnią.  Okna kuchni i pokoju dziennego skierowane zostały na południowy wschód zapewniając właściwe nasłonecznienie mieszkania, natomiast okno sypialni wychodzi na północ. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający wydzielenie strefy dziennej od strefy sypialnej.  Z pokoju dziennego dostępny jest balkon o powierzchni ponad 4 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne piętrach od parteru do II piętra.

66m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

66 m2 - 3pk

Mieszkanie trzypokojowe z wyodrębnioną widną kuchnią.  Okna sypialni i kuchni skierowane zostały na północny - zachód zapewniając właściwe nasłonecznienie mieszkania, natomiast okna pokoju dziennego wychodzą na północ. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający wydzielenie strefy dziennej od strefy sypialnej, w strefie sypialnej znajduje się łazienka oraz wc z natryskiem.  Z pokoju dziennego dostępny jest balkon o powierzchni ponad 4 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne od parteru do III piętra.

71m2 - Warszawa Białołęka - Mehoffera 32

71 m2 - 3pk

Mieszkanie trzypokojowe z wyodrębnioną widną kuchnią.  Okna pokoju dziennego i kuchni skierowane zostały na południe zapewniając właściwe nasłonecznienie mieszkania, natomiast okna sypialni wychodzą na północ. Na styku pokoju dziennego i kuchni można wyodrębnić strefę jadalną stanowiącą centralny punkt mieszania i życia rodzinnego. W mieszkaniu zaprojektowano zarówno dużą łazienkę jak i wc z natryskiem.  Z pokoju dziennego dostępny jest balkon o powierzchni ponad 4 metrów kwadratowych. Mieszkanie dostępne piętrach od partetu do III piętra.